Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

Visi mūsų tinklapiai optimizuoti paieškos sistemoms -  tai žymiai padidina jūsų tinklapio lankomumą!

Paslaugos

 • Interneto puslapių kūrimas

  Kuriame tinklalapius, kurie atneša maksimalią naudą klientui: yra optimizuoti paieškos sistemoms, patogūs ir efektyvūs. Sukūrę tinklalapį visada pasirūpiname tinklalapio po... daugiau
 • Web dizainas

  Kuriame profesionalų ir šiuolaikišką svetainių dizainą, originaliai įgyvendiname klientų vizijas. Pagrindiniai darbai yra koncepcijos aprašymas, struktūros sudarymas ir pats kūrybinis proce... daugiau
 • Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

  Kruopščiai atliekame svetainių suderinimo darbus aukštoms google ir kitų paieškos sistemų pozicijoms pasiekti. Teisingi SEO sprendimai yra efektyvesni nei kiti reklamos būdai. daugiau
Pradžia Interneto puslapių kūrimas

Tinklapių dizainas

Profesionaliai ir šiuolaikiškai kuriame dizainą interneto tinklapiams, originaliai įgyvendiname savo klientų vizijas. Dizaino darbai susideda iš koncepcijos aprašymo, struktūros sudarymo ir kūrybinio proceso.

 

Dizaino kūrimas

Interneto puslapių dizaino kūrimas - (alt. internetinio svetainių dizainas, grafinis dizainas, web dizainas, dizaino sprendimai, modernus dizainas, profesionalus dizainas). Dizaino kūrimas susideda iš koncepcijos aprašymo, struktūros sudarymo, kūrybinių darbų. Profesionaliai ir šiuolaikiškai kuriame dizainą interneto tinklapiams, originaliai įgyvendiname savo klientų vizijas.


Mūsų patirtis ir privalumai

Dizaino darbus atliekame kelerius metus (pirmasis mūsų projektas ir dizainas jam sukurtas 2002 m.), todėl galite pasikliauti mūsų ilgamete patirtimi.


Mūsų sukurti interneto dizaino darbai:
 • orientuoti į maksimalią konversiją. Tai vienas iš pagrindinių tikslų – kad kuo didesnis lankytojų skaičius taptų jūsų klientais.
 • Modernūs, dinamiški ir estetiškai patrauklūs
 • funkcionalūs, lankstūs ir lengvai plečiami

Paslaugos

Mes siūlome:
 • pilną tinklapio dizaino sukūrimą, pageidaujant su turinio valdymo sistema nuo sistemos projektavimo iki patalpinimo serveryje, tinklalapio populiarinimo ir optimizavimo paieškos sistemoms.
 • Galime patobulinti, optimizuoti, pritaikyti prie konkrečių įmonės poreikių jūsų jau veikiantį interneto tinklalapį

Kainos

 • Orientacinės kainos pateikiamos puslapyje Kainos
 • Užpildę kainos užklausos formą


Mūsų sukurti interneto puslapiai

Interneto puslapių ir jų dizaino kūrimas – mūsų pagrindinė veikla. Visus atliktus darbus galite peržiūrėti skyrelyje darbai.
 

UAB "Tinkama"
Žemgulio g. 25, Kaunas
Įm. k. 301549670
PVM mok. kodas: LT100003955612
A/S LT857300010106210131
Bankas: Hansabankas

Kiti miestai: Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys