Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

Visi mūsų tinklapiai optimizuoti paieškos sistemoms -  tai žymiai padidina jūsų tinklapio lankomumą!

Paslaugos

  • Interneto puslapių kūrimas

    Kuriame tinklalapius, kurie atneša maksimalią naudą klientui: yra optimizuoti paieškos sistemoms, patogūs ir efektyvūs. Sukūrę tinklalapį visada pasirūpiname tinklalapio po... daugiau
  • Web dizainas

    Kuriame profesionalų ir šiuolaikišką svetainių dizainą, originaliai įgyvendiname klientų vizijas. Pagrindiniai darbai yra koncepcijos aprašymas, struktūros sudarymas ir pats kūrybinis proce... daugiau
  • Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)

    Kruopščiai atliekame svetainių suderinimo darbus aukštoms google ir kitų paieškos sistemų pozicijoms pasiekti. Teisingi SEO sprendimai yra efektyvesni nei kiti reklamos būdai. daugiau
Pradžia Paslaugos

Internetinio puslapio administravimas

Siūlome profesionaliai administruoti jūsų tinklalapį ir patalpinti informaciją maksimaliai greitai ir už minimalią kainą. Tai žymiai patogiau, pigiau ir greičiau, nei administruoti sistemą patiems.

 
Wap puslapių kūrimas

Talpiname interneto svetaines į mobilųjį internetą. WAP išplečia Jūsų galimybes ir leidžia vartotojams pasiekti svetainę dar dažniau ir paprasčiau.

 
Turinio valdymo sistema

Galime užtikrinti, kad mūsų pasiūlyta turinio valdymo sistema (sistema bus parinkta pagal jūsų poreikius ir papildomai adaptuota) aiški ir puikiai aprašyta, funkcionali ir didelių galimybių, lanksti ir lengvai praplečiama.

 
Interneto puslapių reklama ir marketingas

Žinome svarbiausius veiksnius, lemiančius tinklapio lankomumą internete. Atliekame rinkos tyrimus, siūlome efektyviausius mokamos reklamos būdus, pozicionuojame tinklalapį paieškos sistemose.


 
El. parduotuvių kūrimas

Siūlome tikrai veikiančias el. parduotuves - mūsų el. parduotuvės skirtos parduoti produktus. Jos tikrai veikia. Jos yra suprantamos, patogios ir funkcionalios.

 
Optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)
Kruopščiai atliekame svetainių suderinimo darbus aukštoms google ir kitų paieškos sistemų pozicijoms pasiekti. Teisingi SEO sprendimai yra efektyvesni nei kiti reklamos būdai.
 
Web dizainas
Kuriame profesionalų ir šiuolaikišką svetainių dizainą, originaliai įgyvendiname klientų vizijas. Pagrindiniai darbai yra koncepcijos aprašymas, struktūros sudarymas ir pats kūrybinis procesas.
 
Interneto puslapių kūrimas
Kuriame tinklalapius, kurie atneša maksimalią naudą klientui: yra optimizuoti paieškos sistemoms, patogūs ir efektyvūs. Sukūrę tinklalapį visada pasirūpiname tinklalapio populiarinimu.
 

UAB "Tinkama"
Žemgulio g. 25, Kaunas
Įm. k. 301549670
PVM mok. kodas: LT100003955612
A/S LT857300010106210131
Bankas: Hansabankas

Kiti miestai: Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys